Oferta wytwórni kasz Rubi
Kasza jęczmienna wiejska
kasza jęczmienna wiejska gruba
P.P.U.H. Rubi Pęczak kujawski
Zdjęcie kaszy manny
zdjęcie bułki tartej
O firmie P.P.U.H. Rubi Początki młynarstwa jakimi może poszczycić się firma „Rubi” sięgają pierwszej połowy ubiegłego wieku. W owym czasie był to młyn zajmujący się ogólnym przetwórstwem zbóż. Z biegiem lat firma rodzinna przekształcała się na potrzeby rynku.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz dużemu zaangażowaniu w rozwój firmy, staliśmy się liczącym na rynku producentem i dystrybutorem artykułów zbożowo-młynarskich.

Po zmianie siedziby firmy w 1993r, która obecnie znajduje się w miejscowości Spytkowice w woj. małopolskim, założeniem naszym była sprzedaż produktów luzem. Wówczas produkowaliśmy dwa rodzaje kasz, które były pakowane do 50 kg. worków polipropylenowych (gęstotkane). Towar tak pakowany znajdował tylko zainteresowanie wśród dużych odbiorców hurtowych oraz w przetwórniach mięsnych. Firma stale się rozwija pod względem wielkości, sprzedaży, asortymentu oraz sposobu pakowania. W obecnej chwili zajmujemy się produkcją kasz jęczmiennych, konfekcjonowaniem kaszy manny, bułki tartej oraz dystrybucją skrobi ziemniaczanej.
Na dzień dzisiejszy produkujemy pięć rodzajów kaszy. Jest to kasza jęczmienna wiejska gruba i średnia, kasza perłowa gruba i średnia oraz pęczak kujawski. Nasze produkty powstają tylko z rodzimych, najwyższej jakości i specjalnie selekcjonowanych zbóż jęczmiennych. Ponadto od zeszłego roku zajmujemy się konfekcjonowaniem kaszy manny oraz bułki tartej i dystrybucją skrobi ziemniaczanej. Produkty nasze występują w szerokim zakresie wagowym. Każdy nasz produkt jest pakowany do ekologicznych torebek półkilogramowych i kilogramowych oraz do worków polipropylenowych 25 i 50kg.

Naszą współpracę z firmami możemy podzielić na trzy grupy:
  • pierwsza grupa firm - to hurtownie oraz sklepy spożywcze
  • druga grupa- to firmy zajmujące się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu mięsnego
  • trzecia grupa- to przetwórnie mięsne.
Oferowane przez nas produkty są podstawą zdrowego i prawidłowego żywienia człowieka. Zawierają wiele cennych i niezbędnych dla organizmu składników odżywczych, witamin i minerałów. Dlatego śmiało możemy się pochwalić najwyższej jakości towarem
promowanym przez naszą firmę, której głównym celem jest spełnianie
wymagań i oczekiwań klientów.

Pragniemy, aby każdy klient był zadowolony z produktów
oferowanych przez naszą wytwórnie – od klienta
detalicznego po dużych przedsiębiorców hurtowych.

W przyszłości zamierzamy nadal rozwijać firmę, która
przyczyni się do dalszej i lepszej współpracy z
kontrahentami. Mamy nadzieję, że wyznaczone cele
zostaną przez nas osiągnięte.


p.p.u.h. Logo Rubi Kasze O firmie  |  Produkcja  |  Konfekcjonowanie  |  Kontakt
Copyright © P.P.U.H. RUBI - Wytwórnia kasz. Wykonanie: Ernest Bobik Ernest Bobik
wentylator